Coffee Meets Bagel Dating

Arkadaşlık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Coffee Meets Bagel
Coffee Meets Bagel stüdyosu sizi anlayarak sizlere yararlı bir uygulama ile karşımıza çıkıyor.
Coffee Meets Bagel stüdyosu sizi anlayarak sizlere yararlı bir uygulama ile karşımıza çıkıyor.
 
Coffee Meets Bagel Dating uygulaması sizleri anlayan ve sizlere zamanınızı çalmadan sosyallik sağlayan bir sosyal ağ platformudur. Üstelik uygulamamız Android mobil cihazınızınıza da ücretsiz indirilmektedir. Devamlı kaydırmak, taramak ve mesajlaşmakla zaman kaybetmek sizi sıktıysa ve bu durumun olmasını istemiyorsanız Coffee Meets Bagel Dating uygulamasına ücret ödemeden sahip olabilir ve kendi kriterlerinize uygun arkadaş ortamları oluşturabilirsiniz. Uygulamamız sizlerin profiline uygun arkadaşlar bulunuyor ve sizlere güvenli bir sosya sohbet ortamı oluşturuyor.
 
Uygulamamız sizlere Bagel denilen eşleştirmeler sunuyor. Her gün öğle saatlerinde, sizin için önceden seçilmiş potansiyel bagellar alacaksınız böylece gün boyunca arayıp durmanıza gerek kalmayacak. Beyler, akıllı algoritma tarafından sizler için önceden seçilmiş ve yüksek oranda düzenlenmiş eşleşmeler alacaksınız. Kadınlar ise sizi daha önce beğenmiş ve sizinle bağlantı kurmada ciddi olan Bagel'ları size göstermeye özen gösterektir uygulamamız.
 
 Coffee Meets Bagel Dating mobil uygulamasını cihazınıza indirerek güvenli ve eğlenceli sohbet ortamı oluşturmak sizin elinizdedir. Sizin pek bir şey yapmanıza gerek yoktur her şeyi uygulamamız yapmaktadır.
Daha Fazla Göster
Coffee Meets Bagel Dating indir